Chcemy, aby każdy zarządca gospodarstwa czuł, że podejmuje trafne decyzje. Dlatego platforma Agridata wspiera rolników w sprawnym zarządzaniu gospodarstwem. Gromadzi, przetwarza i łączy dane pobierane z maszyn pracujących w polu, przez co pozwala na podejmowanie decyzji opartych na sprawdzonych informacjach. Wykorzystujemy najnowocześniejsze i innowacyjne rozwiązania firmy Microsoft, dlatego jesteśmy w stanie przetworzyć miliony pozycji GPS dziennie, przesłać dane z czujników (IoT) i zidentyfikować operatorów maszyn.

System Agridata jest produktem firmy Systemy Rolnicze. Systemy Rolnicze to Polska firma, która specjalizuje się w tworzeniu oprogramowania oraz produkcji elektroniki przeznaczonej dla branży rolno-spożywczej.

Agridata jest tworzony przez rolników dla rolników. Wiemy, że każda funkcja naszego rozwiązania jest potrzebna i efektywna, ponieważ posiadamy własne gospodarstwo testowe zarządzane przy wsparciu Agridata. Gospodarstwo mieści się w Ligocie Wielkiej i ma powierzchnię ponad 380 hektarów. W skład naszego zespołu wchodzą ludzie z wieloletnim doświadczeniem rolniczym.