Program komputerowy dla rolników Agridata działa na każdym urządzeniu

Oprogramowanie można obsługiwać na telefonie komórkowym, tablecie i oczywiście na komputerze

Poznaj wszystkie funkcje programu dla rolników i zarządzania gospodarstwem rolnym.

Z doświadczenia dobrze wiemy jak wygląda praca w rolnictwie, dlatego zdajemy sobie sprawę, że nikt nie siedzi przy biurku. Aplikacja jest rozwijana w sposób pozwalających aby jej wygląd i układ elementów dostosowywał się automatycznie do rozmiaru okna urządzenia, np. przeglądarki na komputerze, smartfonów lub tabletów. (Responsive Web Design)

Program działa prawidłowo na każdym telefonie z dowolnym systemem operacyjnym (Android, iOS, Windows Phone). Użytkownik nie jest przywiązany do komputera i może kontrolować, zarządzać gospodarstwem rolnym z dowolnego miejsca na świecie.

Dodatkowym atutem programu dla rolników Agridata jest możliwość udostępnienia go pracownikom gospodarstwa. Każdy pracownik może mieć własne konto w systemie z ograniczonymi funkcjami i dostępem do danych.

Łącząc możliwość działania na smartfonie wraz z dostępem dla pracowników, mogą oni na bieżąco sprawdzać gdzie wykonać kolejny zabieg rolny, dodać obserwacje lub notatkę o uprawie (w ten sposób agronom lub zarządca nie musi osobiście jechać na uprawę), wydawać lub przyjmować produkty na mgazyn.

Widok na telefonie
Widok-karty-pola-na-telefonie
Widok-karty-pola-na-telefonie
Widok-karty-pola-na-telefonie
Widok programu na tablecie
Widok aplikacji Agridata na tablecie
Widok aplikacji na tablecie
Widok aplikacji Agridata na tablecie

Podobnie jak na telefonie, aplikacja działa prawidłowo na tabletach o różnych wielkościach. Tablety stanowią wygodne rozwiązanie dla zarządców gospodarstw rolnych ponieważ są poręcznym urządzeniem, z większym ekranem niż telefon. Gospodarz może podglądać status farmy przemieszczając się po jej terenie.

Dowolny tablet może być zamontowany w kabinie operatora, nie wymusza to zakupu drogich rozwiązań.

Widok programu na komputerach i laptopach

Na komputerze lub laptopie program komputerowy dla rolników i agronomów Agridata działa z dowolnym systemem operacyjnym (Windows, iOS, Linux, Unix). Aplikacja powinna bezproblemowo funkcjonować wszystkich przeglądarkach, jednak zalecamy:

  • Internet Explorer od wersji 9
  • Chrome od wersji 36
  • Mozilla Firefox od wersji 40
  • Safari od wersji 8
  • Opera od wersji 35

Zalecana minimalna rozdzielczość ekranu na komputerze to 1280×768.