Pomoc z obsługą programu przez chat

10 czerwca 2017Blog, Ciekawostki, Firmowe

Pomoc dla agronomów, właścicieli i pracowników gospodarstw rolnych w obsłudzę programu.

Chcemy wspomóc naszych użytkowników i klientów w obsłudze programu dlatego dodaliśmy funkcję czatu online – rozmowy z naszym konsultantem w przypadku problemów lub wątpliwości. Chociaż staramy się, aby oprogramowanie było intuicyjne i ergonomiczne to jednak pierwsze dni z nowym narzędziem są zawsze związane z nauką oraz nabywaniem nawyków – systematycznością używania systemu Agridata. To co było do tej pory rejestrowane na kartkach papieru, teraz musi być uzupełnione w systemie.

Funkcja czatu została dodana do:

  • portalu Agridata.eu, gdzie dostęp mają niezalogowani, nowi lub potencjalni klienci.
  • bezpośrednio w programie aby móc przeprowadzić użytkownika do potrzebnych funkcji. W ten sposób możemy również zidentyfikować użytkownika i obsłużyć w ramach abonamentu.

Pragniemy zaznaczyć, że pracownik obsługi nie widzi Państwa ekranu oraz nie ma dostępu do Państwa danych związanych z farmą.

Używając czatu, mogą Państwo rozmawiać z konsultantem w czasie rzeczywistym lub zostawić wiadomość gdy nasi pracownicy nie są dostępni w biurze. Czat w czasie rzeczywistym jest możliwy w godzinach pracy firmy Systemy Rolnicze, to jest od poniedziałku do piątku w godzinach 07:00 – 16:00.

Po zakupie oprogramowania i elektroniki do rolnictwa precyzyjnego firmy Systemy Rolnicze lub naszych partnerów otrzymują Państwo osiem godzin wsparcia online.

Kontakt z firmą Systemy Rolnicze, operatorem oprogramowania Agridata

Okno czatu na portalu Agridata.eu, przykładowa rozmowa właściciela gospodarstwa z działem obsługi klienta.

Pracownik obsługi Systemów Rolniczych pomaga agronomowi w obsłudzę programu

Okno czatu na portalu Agridata.eu, przykładowa rozmowa właściciela gospodarstwa z działem obsługi klienta.

Możliwość rozmowy z konsultantem to nie jedyne ułatwienie dla naszych klientów. Kilka miesięcy temu wprowadziliśmy możliwość podsyłania sugestii. W ten sposób chcemy zachęcić agronomów, kierowników i właścicieli gospodarstw rolnych do zgłaszania funkcji, które są potrzebne w ich codziennej pracy. Więcej informacji o przesyłaniu nowych zgłoszeń.

Warto przypomnieć, że oprogramowanie dla agronomów i właścicieli gospodarstw rolnych działa na każdym urządzeniu oraz systemie operacyjnym. Chcemy, abyś mógł zarządzać swoim gospodarstwem i mieć dostęp do kluczowych informacji z każdego miejsca na świecie (z dostępem do internetu).