Pulpit w programie Agridata to miejsce, w którym szybko znajdziesz informacje o bieżącej sytuacji w twoim gospodarstwie

Widgety przedstawiają skumulowane informacje o bieżących stanach paliwowych w pojazdach, notowania giełdowe, listę zaplanowanych usług, prognozę pogody, płodozmiany i aktualne komunikaty z PIORIN. Pulpit jest pierwszą stroną jaką zobaczysz po włączeniu systemu. Została zaprojektowana tak, abyś mógł szybko sprawdzić status pracy gospodarstwa.

Stan paliwa w pojazdach

Widget prezentuje aktualny stan paliwa w pojazdach. Dane pobierane są z zamontowanych sond paliwowych i przesyłane do systemu wraz z pozycją GPS pojazdu. W ten sposób, oprócz monitorowania pozycji ciągnika na mapie, jesteś na bieżąco informowany o stanie paliwa.

Pełny raport o historii tankowań pojazdu znajduje się w module raportowania gdzie, znajdzieszszczegółowe informacje o użyciu środków ochrony roślin, historię pracy maszyn i karty polowe.

Bieżące stan paliwa na podstawie sond zamontowanych w pojeździe

Notowania giełdowe

Notowania giełdowe na różnych giełdach oraz regionach Polski. Dane dostarcza firma Agrolok.

Program udostępnia notowania giełdowe oraz ceny skupu płodów rolnych

Widget prognoza pogody

Widget prognozy pogody wyświetla aktualną pogodę dla twojego gospodarstwa. Jeśli posiadasz kilka gospodarstw, widget automatycznie wyświetla pogodę dla aktualnie wybranego gospodarstwa.

Możesz też samodzielnie zmienić miejscowość w ustawieniach.

Widget posiada link do prognozy pogody w ICM.

Widget pokazujący prognozę pogody

Widget zaplanowane usługi

Jeśli świadczysz usługi rolne dla innych gospodarstw, wiesz jak ważne jest odpowiednie planowanie zadań. Dzięki temu widgetowi, zyskujesz przejrzysty ogląd na usługi zbliżające się w aktualnym i kolejnym dniu.

Więcej o planowaniu usług w gospodarstwie rolno-usługowym oraz zarządzaniu klientami.

Podgląd zbliżających się usług

Widget płodozmian

Widget płodozmian przedstawia procentowy udział uprawy w gospodarstwie. Dane pochodzą z twojej karty pola, więc możesz łatwo ocenić jak wygląda twoja produkcja.

Dane przedstawiają aktualny oraz poprzedni sezon.

Widget płodozmian

Widget PIORIN

W Agridata podajemy aktualne informacje z PIORIN dla twojego regionu. Widget przedstawia 5 najświeższych komunikatów. Wszystkie informacje z PIORIN możesz przeczytać w zakładce „Informacje”, pozycja PIORIN.

Komunikaty PIORIN