Pulpit w programie Agridata to miejsce, w którym szybko znajdziesz informacje o bieżącej sytuacji w twoim gospodarstwie

Widgety przedstawiają skumulowane informacje o bieżących stanach paliwowych w pojazdach, notowania giełdowe, listę zaplanowanych usług, prognozę pogody, płodozmiany i aktualne komunikaty z PIORIN. Pulpit jest pierwszą stroną jaką zobaczysz po włączeniu systemu. Została zaprojektowana tak, abyś mógł szybko sprawdzić status pracy gospodarstwa.

Stan paliwa w pojazdach

Widget prezentuje aktualny stan paliwa w pojazdach. Dane pobierane są z zamontowanych sond paliwowych i przesyłane do systemu wraz z pozycją GPS pojazdu. W ten sposób, oprócz monitorowania pozycji ciągnika na mapie, jesteś na bieżąco informowany o stanie paliwa.

Pełny raport o historii tankowań pojazdu znajduje się w module raportowania gdzie, znajdzieszszczegółowe informacje o użyciu środków ochrony roślin, historię pracy maszyn i karty polowe.

poziom-paliwa-pulpit

Notowania giełdowe

Notowania giełdowe na różnych giełdach oraz regionach Polski. Dane dostarcza firma Agrolok.

Notowania giełdowe

Widget prognoza pogody

Widget prognozy pogody wyświetla aktualną pogodę dla twojego gospodarstwa. Jeśli posiadasz kilka gospodarstw, widget automatycznie wyświetla pogodę dla aktualnie wybranego gospodarstwa.

Możesz też samodzielnie zmienić miejscowość w ustawieniach.

Widget posiada link do prognozy pogody w ICM.

Widget pogody na pulpicie aplikacji

Widget płodozmian

Widget płodozmian przedstawia procentowy udział uprawy w gospodarstwie. Dane pochodzą z twojej karty pola, więc możesz łatwo ocenić jak wygląda twoja produkcja.

Dane przedstawiają aktualny oraz poprzedni sezon.

Widget płodozmian widok

Widget PIORIN

W Agridata podajemy aktualne informacje z PIORIN dla twojego regionu. Widget przedstawia 5 najświeższych komunikatów. Wszystkie informacje z PIORIN możesz przeczytać w zakładce „Informacje”, pozycja PIORIN

Widok widgetu PIORiN